•  

  •  

Schody drewniane

Schody drewniane – naturalne piękno

Ważną częścią działalności naszego zakładu stolarskiego jest produkcja oraz montaż wysokiej klasy schodów drewnianych. Do produkcji schodów z drewna używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów, które pochodzą od sprawdzonych partnerów.

Wybierając nasze schody drewniane, otrzymują Państwo gwarancję, że będą wykonane rzetelnie, funkcjonalne, estetyczne i przede wszystkim – bezpieczne.

Nasza firma proponuje rozwiązania klasyczne, stylowe, ale również nowoczesne. Zapewniamy, że każdy znajdzie
u nas coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Schody kolonialne, klasyczne i nowoczesne

Nasza pracownia stolarska wykonuje każdy rodzaj schodów drewnianych.
Klientom oferujemy:

  • schody stylowe i nowoczesne,
  • schody kolonialne,
  • schody proste,
  • schody zabiegowe,
  • schody kręcone.

Schody, które oferujemy produkowane są z drewna krajowego i egzotycznego. Mogą Państwo wybrać schody w stu procentach drewniane, jak i łączone z metalem, stalą nierdzewną oraz szkłem.

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju dekoracji. Proponujemy bogate wzornictwo balustrad drewnianych oraz poręczy, a także różnorodną kolorystykę. Oferujemy wykonanie schodów na istniejących konstrukcjach betonowych, jak również na własnych konstrukcjach drewnianych lub stalowych.

Sprawdzony producent schodów drewnianych

W naszej pracy stosujemy najbardziej sprawdzone rozwiązania. Nie boimy się jednocześnie nowinek i wykonywania autorskich projektów Klientów. Zapewniamy, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym żądaniom.

Oferujemy bezpłatny pomiar, profesjonalny projekt oraz montaż. Udzielamy porad na temat pielęgnowania drewna oraz jego konserwacji. Dzięki temu cieszymy się niesłabnącym zaufaniem Klientów.

 

schody