•  

  •  

Drzwi i okna

Okna drewniane do domu i biura

Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja, sprzedaż oraz montaż okien drewnianych. W ofercie posiadamy szeroki wybór okien drewnianych, które z powodzeniem możemy wykorzystać w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Doskonałe zaplecze techniczne umożliwia nam produkcję okien, które
z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

Dobrze wykonane okna drewniane, w połączeniu z nowoczesnym systemem grzewczym oraz dociepleniem budynku, w znaczący sposób przyczynią się do zmniejszenia kosztów za ogrzewanie.

Okna drewniane są również bardziej wytrzymałe od okien z PCV, a także znacznie piękniejsze i stylowe.
Drewno użyte do ich produkcji poddane jest profesjonalnej obróbce i konserwacji. Dzięki temu okna zachowują swój oryginalny wygląd przez długie lata. Okna drewniane to styl, elegancja oraz piękno i naturalność.

Okna nietypowe na zamówienie

W ramach usług stolarskich nasza firma zajmuje się wykonywaniem okien nietypowych. Jeżeli szukają Państwo nietypowych okien na wymiar o nietypowych kształtach i niebanalnym wzornictwie oraz kolorystyce, to nasze okna będą idealnym rozwiązaniem.

Drewno jest materiałem bardzo plastycznym, co umożliwia jego formowanie praktycznie w dowolnym kształcie.
Nasze okna mogą przybrać dowolny kolor oraz rozmiar i kształt. Jesteśmy otwarci na pomysły Klientów.

Pomagamy wcielać marzenia i pomysły w życie. Nasz zakład oferuje okna łukowe, okrągłe, a także skośne
i mieszane. Zapraszamy do skorzystania z oferty stolarki budowlanej.

Drzwi klasyczne i nie tylko

Klasyczne, stylowe, awangardowe, bogato zdobione, mieszane, antywłamaniowe – drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które są wykonane z drewna litego, na pewno nadadzą domowi oraz pomieszczeniu niepowtarzalny charakter
i podkreślą urok.

Nad produkcją drzwi drewnianych czuwają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuje to, że drzwi będą idealnie wykonane oraz w późniejszym czasie zamontowane. Oferujemy drzwi w bogatej kolorystyce i wzornictwie, co sprawia, że można je montować zarówno w mieszkaniach, jak i domach oraz budynkach biurowych i przemysłowych.

 

okna